Teslimat
Siparis iptallerinizi teslimattan 3 saat önce yapmaniz gerekmektedir.
Alisverisiniz esnasinda meydan gelecek anlasmazliklar çiçek bedeli ile sinirlidir.
Siparis ile ilgili belirtilen bütün bilgilerin dogru ve eksiksiz olmasi.
Ödeme araçlarinda provizyonun alinmasi.
Belirtilen telefon numarasi ve e-mail adreslerinden baglanti kurulabilir olmasi.
Teslim Saati stok, hava, trafik ve uzakliga göre degisebilir.
Ambalajlar ve yan ürünler mevsime ve stok durumuna göre degisebilir.
Olumsuz kosullarda siparis kabul etmeme ve siparisi iade etme hakkimiz vardir.
Ayni Gün Teslimlerde En Son Siparis Kabul Saati: ayni gün teslimlerde en son siparis kabul saati 17:00. Sevgililer günü ve Anneler günü gibi özel günlerde teslim saatlerinde garanti verememekteyiz. Bu gibi günlerde enaz bir gün önceden siparis vermenizi tavsiye etmekteyiz
 
Şehir Merkezi Disinda Yerlere Teslim: Fiyatlar sehir Merkezi sayilan yerler için geçerlidir. sehir Merkezi disindaki yerlere fark isteme veya yogun günlerde siparisi ret etme hakkimiz vardir.
 
Alici Çiçegi Kabul Etmez ise: Alicinin isteyerek çiçegi kabul etmeme durumunda çiçek merkezimize geri getirilir ve 3 gün merkezde saklanir. Bu 3 gün içinde merkezden alinmayan çiçek imha edilir.
 
Alici Adreste Bulunamaz ise Ne Olur: Alici Evde Yoksa Çiçek Sirasi ile Kapi Komsusu, Apartman Görevlisi, bunlarda bulunamaz ise kapiya birakilir. isyerlerinde Danisma veya Güvenliklere Teslim edilir Siparislerinizde Adres ve Tarih Degisikligi Siparisleriniz hazirlanmadigi ve yola çikmadigi müddetçe bu hakkiniz vardir. Ancak hazirlandiktan sonra teslim tarihi ve adres degisikliginde ücret talep edilir. Teslim Saatleri Siparis teslimi 09.00-21.00 saatleri arasinda yapilir.
 
Uyari ihtilaf halinde firmamiz ürün bedeli kadar sorumludur.Gerektiginde firmamiz siparisi tek tarafli olarak ürün bedelini geri ödeyerek iptal etme hakkina sahiptir.