Hakkımızda

Ben Mustafa Gürleyük İmage çiçekçiliğin kurucusu ve yöneticisiyim.

Sevgiyi, mutluluğu vede hüzünü ifade etmenin en zarif ve bir okadarda hassas yolu olan çiçekçilik sektörüne1985 yılnda başladım. Sektörün önde gelen firmalarında ( Necmi Rıza çiçekçilik 1985-1995) ve (Nigoş çiçekçilik 1995-2002) yılları arası yöneticilik ve ustalık görevleri üstlendim.     2002-2007 tarihlerinde Ateşgülü çiçekçilik ve 2007-2015 yıllarında Golden Rose çiçekçilikte ortaklık ve yöneticiliklerini icra ettikten sonra çiçekçilikteki  birikimlerimi, tecrübelerimi sizlere aktaracağım ve gelecekte benim ilkelerimi ve sanatımı  yansıtacak bir marka yaratmak istedim.

Evet İmage Çiçek mart 2015 tarihinden itibaren sizlerin hizmetinde...

Kalitesi, güvenliği ve dürüstlüğü ilke edinmiş, çiçekçilik sektörünü daha ileri noktalara taşıyacak profösyonel bir ekiple hizmetinizdeyiz...

Amaç ve Hedeflerimiz

İşletmemiz temel amaç olarak ürünlerini görsel açıdan en nitelikli şekliyle sunarak reel müşteri memnuniyeti sağlamayı, bu doğrultuda mevcut ürün seviyemizi ilerleyen tüm zamanlar için daha iyiyi ve hep daha ileriye taşımayı, en taze çiçeklerden ve en nitelikli materyallerden oluşan, en hoş kompozisyonları siz sayın müşterilerimize sunarız.

Çiçeği dünya standartlarında üretim yapan seralardan günlük en taze şekli ile günlük tedarik eder, materyalleri üzerinde kullanılan çiçeklerin rengine ve dokusuna paralellik gösteren şekillerde tedarik eder ve uygularız. 

Müşteriye sunulacak ürünün yapım aşamasından teslimat anına kadar çalışanlarımız gereken özveri ve soromluluğunun bilincinde olup, yurt içi siparişleriniz gün içerisinde sonraki günlere teslimat beyanımız yok ise mutlaka teslim edilir, ayrıca dünyanın her tarafına İnterflora yapılanması sayesinde müşterilerimizin siparişleri bir gün öncesinden alınmak üzere teslimatlarımız gerçekleştirilir.

Size aksettirilen toplam ürün fiyatının içerisinde tüm maliyetlerimiz mevcuttur. taze çiçeğin alım fiyatlarındaki değişkenliğe ve alt yapı materyallerindeki dalgalanmalara paralel olarak fiyatlandırmalarımızı kurgular ve bu doğrultuda makul fiyatlarla beyan ederiz.

Mevsim itibarıyla kullanımları mümkün olmayan çiçek ve tedarik edilemeyen materyallerin eş karşılıklarını müşteri memnuniyeti çerçevesinde mutlaka kullanırız.

Firmamızın mevcut kalite anlayışı ve ciddiyeti içerisinde birkez bile birlikte çalışmamızın bizleri sürekli birlikteliğe sevkedeceği iddiası içerisindeyiz...